У Черкасах відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада 2022, 13:02

В обласному центрі відбулися урочистості із нагоди Дня Гідності та Свободи. Небайдужі поклали квіти до пам'ятника "Борцям за волю України", а у Свято-Троїцькому кафедральному соборі проведено молебень. До заходів долучився й перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

Відзначення цього дня встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

- Нашу волю, наш дух, нашу жагу до свободи - не зламати! Події 2004, 2013 та 2022 цьому доказ, - вважає голова облради Анатолій Підгорний і додає. - Своє прагнення вільно жити у демократичній країні довели протестувальники, які не змирилися з відвертою фальсифікацією виборів, довели активісти, герої Небесної Сотні, що стояли до останнього з коктейлями Молотова проти озброєних беркутівців. Це доводимо зараз всі ми, коли даємо відсіч ворогу в повномасштабній війні. Тож сьогодні з гідністю боронимо свою свободу і обов'язково переможемо.


Виконавчий апарат обласної ради