Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»

19 травня 2022, 16:25

23 травня, в День морської піхоти України, Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» і почне її продаж. Про це повідомив директор компанії Ігор Смілянський.

- Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту «трагічної» загибелі російського крейсеру «москва» - тож подвійне свято. Тому саме 23 травня Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» і почне її продаж. Не треба одразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо завчасно на наших сторінках та в моєму фейсбуці й ТГ каналі ввечері 22 травня, - говорить Смілянський.

За його словами, нова марка вийде накладом в 5 млн примірників – тобто в 5 разів більше ніж перша та у двох номіналах:

- "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!" F для відправлень по Україні;
- "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!" W для міжнародних відправлень.

Продаватися вона буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти, включно з райцентрами. В перший тиждень 1 мільйон марок буде спрямовано саме у відділення. Наступного тижня ще 1 мільйон і так далі.

Ліміт: 2 блоки по 3 марки одному покупцю (будь-якого номіналу).

1,5 мільйона марок буде продаватися на 5-и інтернет майданчиках, зокрема міжнародних. Ліміт – такий самий: 2 блоки на замовлення. Окрім марки з актуальним положенням корабля для замовлень онлайн будуть доступні футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску, а також інші тематичні марки

На більшості онлайн-майданчиків буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.


Виконавчий апарат обласної ради