В Кардіоцентрі ремонтуватимуть операційну

25 березня 2024, 15:25

Під час пленарного засідання 23-ї сесії депутати підтримали рішення про надання Кардіоцентру дозволу на ремонт операційної на відкритому серці. Проєкт реалізовуватимуть за кошти підприємства та обласного бюджету.

Операційний блок кардіологічного центру складається з двох операційних. Перша - у відділенні інтервенційної радіології друга - в операційному відділенні, де проводяться втручання на відкритому серці.

Ці дві операційні обслуговує одна вентиляційна система, що категорично заборонено новини вимогами ДБН. Вентиляція є вирішальним фактором підтримки належних умов в операційній.

Приміщення операційної на відкритому серці не ремонтувалося 14 років. Там проводяться операції у дві зміни, в тому числі й ургентні та у пацієнтів із гострим інфарктом міокарда. На сьогодні операційна не відповідає вимогам та потребує капітального ремонту.

Після ухвалення радою рішення підприємство може почати реалізацію проєкту.

Зауважимо, протягом минулого 2023 року амбулаторно-поліклінічну допомогу в Кардіоцентрі отримали понад 14 тисяч пацієнтів. Медики надали понад 33 тисяч амбулаторних послуг, в стаціонарі вдалося пролікувати 4,5 тис. хворих. Кардіохірурги виконали 1720 оперативних втручань на серці, що більше, ніж у попередньому році. 54 % усіх хворих інфарктом міокарда області пролікували у кардіологічному центрі сучасними методами реваскуляризації міокарда.


Виконавчий апарат обласної ради