Захист населення та підтримка закладів охорони здоров'я Черкащини - ключові питання, які депутати розглянули під час засідання "бюджетної" комісії

25 липня 2022, 18:00

Депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів погодили низку розпоряджень обласної військової адміністрації. Про це повідомив голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Серед основних рішень депутати погодили спрямування 25 млн грн на будівництво бункера для лінійного прискорювача, 6,4 млн грн - на завершення реконструкції приймального відділення кардіоцентру тощо.

- Традиційно допомагаємо і нашим захисникам, тож підтримали спрямування коштів на їхні потреби. Що ж до цивільного захисту. То з резервного фонду виділено кошти на паливо для автомобільного транспорту, який забезпечує життєдіяльність населення в умовах воєнного стану, а також - на придбання обладнання системи оповіщення. Переконаний, що відкритий діалог різних гілок влади  у прийнятті рішень - запорука хорошого результату. Тож дякую колегам з ОВА за співпрацю, а депутатам - за активну дискусію, - додав очільник ради.

Більше фото у Facebook.
 


Виконавчий апарат обласної ради