ЗМІ про обласну раду

Війна внесла багато коректив у діяльність майже всіх галузей. Та якщо для одних вона стала нездоланною перешкодою, інші знаходять можливість функціонувати навіть в таких непростих умовах.  КНП «Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги» Черкаської обласної ради (або як в народі продовжують називати заклад «Онкодиспансер») належить до унікальних установ.

Підтримку ЗСУ депутати Черкаської обласної ради одноголосно називають найважливішою справою цього року. Продовжиться вона й в наступному. Окрім цього, планують масштабні проекти, які покращать життя  людей.

В перші тижні повномасштабного вторгнення політичне життя на Черкащині різко загальмувало. Втім, трохи оговтавшись від потрясіння, депутати повернулися до своїх обов’язків. Порядок денний деякий час був чи не єдиним: допомога війську. Згодом взялися й за інші проблеми, хоч до кінця року деякі так і не змогли вирішити.

Традиційно в кінці грудня прийнято підбивати підсумки року, що минає. 2022 став для всієї України дійсно переломним у всіх сферах. Журналісти Про все поспілкувалися з головами фракцій у Черкаській обласній раді про те, які найважливіші рішення депутати проголосували цього року та що їм зробити не вдалося. 

Депутатка облради Оксана Циганок на сесії облради звернулася до присутніх з проханням вирішити ситуацію з отриманням земельних ділянок ветеранам війни. Про це повідомляє "Прочерк".

Вона запропонувала звернутися до Верховної Ради  та Кабінету Міністрів щодо внесення змін до Земельного кодексу України та ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Понад сто фіналістів з греко-римської боротьби з 16-и областей України змагалися за призи пам'яті Івана Піддубного в селі Красенівка на Чорнобаївщині. Про це пише “Прочерк”.

Цьогоріч свято ювілейне, адже відзначаємо 150 років із дня народження Івана Максимовича Піддубного, який виступав майже 30 років без поразок.

«Родина і світ», №7 від 13 лютого 2020 року; "Драбівщина" №7 від 14 лютого 2020 року

Лариса СОКОЛОВСЬКА, "Черкаський край", №51 від 27 листопада 2019 року

Терміново скликати засідання постійної депутатської комісії обласної ради, щоб запобігти загостренню протистояння між громадськістю та владою з питання ринку землі. Таке депутатське звернення Віктора Гончаренка розглянула цього понеділка постійна комісія обласної ради з питань агропромислового розвитку і земельних відносин у сесійній залі Будинку рад.

"Черкаський край", №49 від 13 листопада 2019 року

Першу в Україні онлайн базу артефактів Трипільської культури презентували у державному історико-культурному заповідникові, що у селі Легедзине, на Тальнівщині, - інформує UA:Черкаси.

Як розповідає директор заповідника Владислав Чабанюк, 500 тисяч гривень на реалізацію цього проекту спрямував Український культурний фонд, ще 140 тисяч гривень надійшло з обласного бюджету.

"Черкаський край", №45 від 16 жовтня 2019 року

11 жовтня 2019 року розпочала роботу тридцята друга сесія обласної ради. Пленарне засідання відкрив і вів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.