13 серпня 2018, 17:10

Проект «Екофестиваль у Ліплявській ОТГ» став цього року одним із переможців обласного конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій у напрямку популяризації екологічного способу життя. Також до організації проведення цього заходу приєднався Благодійний фонд «Урожай-громаді» за підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».
Родзинкою фестивалю став новий вид спорту – плогінг. Суть його полягає в тому, що бігуни не просто біжать засміченими вулицями, а беруть із собою пакет та під час пробіжки прибирають узбіччя.
Сім команд із Моринської, Степанецької, Набутівської, Білозірської, Карашинської, Ліплявської, Мліївської ОТГ змагалися за звання переможця з модного і актуального нині виду спорту.

За кількістю зібраного та посортованого сміття перемогу здобула команда Білозірської ОТГ, яка і отримала сертифікат на п’ять тисяч гривень.
Друге місце посіла команда Степанецької громади, яка отримала сертифікат на три тисячі гривень.
Решта команд-учасниць отримали по одній тисячі гривень.
– Можливо, я навіть можу збитися з перерахунку, якщо згадуватиму де, коли, в якій соціальній чи економічній галузі та в якому населеному пункті Черкащини проводив такі чи інші заходи «Урожай». Ось і сьогодні керівництво науково-виробничої фірми привертає увагу не просто до чергової проблеми, яка є в суспільстві, а до злободенної, актуальної і навіть загрозливої проблеми – екології, охорони навколишнього середовища, збереження природи тощо, – наголосив перший заступник голови обласної ради.

Також він зазначив, що головний підсумок таких заходів, полягає не лише в тому, щоб просто привернути увагу людей до різних проблем, що виникають в житті, а згуртувати громаду, показати напрямок і шляхи реалізації, добитися результату.
Валентин Тарасенко висловив вдячність керівництву, усім організаторам фестивалю за гарні ідеї, за небайдужість, за усі корисні справи та побажав, щоб цьогорічний «Екофестиваль у Ліплявській ОТГ» підхопили інші громади і населені пункти не лише Канівщини, а й усієї Черкащини, щоб наш рідний край ставав кращим, а люди жили щасливо і заможно.