вівторок, листопада 21, 2023

У День Гідності та Свободи Роман Сущенко взяв участь у засіданні щорічного Всеукраїнського круглого столу "Вітчизняний парламентаризм: виклики в сучасному геополітичному вимірі".

Під час заходу учасники обговорили цінності державотворення і вплив нових геополітичних умов для вітчизняного парламентаризму.

Роман Сущенко закликав присутніх вшанувати пам'ять людей, які стали на захист національних інтересів України, її європейського вибору і фундаментальних цінностей, започаткованих Декларацією прав людини і громадянина.

Характер декларації сьогодні особливо актуальний. Він стверджує, що люди народжуються і залишаються вільними у правах, покликані об’єднуватися для збереження природних і невід’ємних прав людини. Цими правами є свобода, власність, безпека та опір гніту.

Керівники закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу на Черкащині, відвідали тренінг щодо інтеграції послуг з профілактики й попередження  ВІЛ, який тривав 15-16 листопада.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.