Депутати звернулися до керівництва держави щодо обвинувачень на адресу очільника ОВА

14 вересня 2022, 13:28

Депутати обласної ради звернулися до Президента Володимира Зеленського та голови ВРУ Руслана Стефанчука щодо обвинувачень, які поширюються в соцмережах на адресу начальника ЧОВА Ігоря Табурця. 

Йдеться про допис нардепа Віталія Войцехівського. Такі звинувачення, вочевидь, мають на меті знищити репутацію посадовця.

- Співпрацюючи з начальником ЧОВА, ми мали можливість оцінити його роботу, і вважаємо доцільним зазначити, що інформація, наведена у повідомленні, не містить конкретних фактів. За час перебування на посаді Ігор Табурець проявив себе порядною людиною та професійним керівником, який постійно вболіває за проблеми області. В умовах постійної загрози обстрілів збройними формуваннями РФ, Ігорю Табурцю вдається забезпечити життєдіяльність області, в першу чергу комунального господарства та інших соціально значущих сфер, налагодити співпрацю з активом області тощо, - йдеться в тексті звернення.

Обласні обранці висловили підтримку очільнику ЧОВА та звернулися до керівництва держави з проханням вжити заходів щодо припинення безпідставних звинувачень стосовно посадовця та не допускати повторення таких ситуацій в майбутньому.

- Вважаємо, що консолідація зусиль всіх органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, недопущення розколу суспільства у воєнний період є найпріоритетнішим для здобуття Перемоги, - зазначено в тексті звернення.


Виконавчий апарат обласної ради