14 березня 2019, 17:07
![У Моринській громаді у бібліотеці відкриють… фітнес-зал У Моринській громаді у бібліотеці відкриють… фітнес-зал](http://oblradack.gov.ua/uploads/posts/2019-03/thumbs/1552572274_0001.jpg)
На переконання заступника голови Моринської об’єднаної територіальної громади Лілії Жуковської, бібліотеки мають змінювати свій формат для того, аби і надалі залишатись бажаним місцем дозвілля для довколишніх мешканців.
![У Моринській громаді у бібліотеці відкриють… фітнес-зал У Моринській громаді у бібліотеці відкриють… фітнес-зал](http://oblradack.gov.ua/uploads/posts/2019-03/thumbs/1552572266_0000.jpg)
Водночас, це дозволить бібліотеці стати «своєю» для молоді, яка тепер матиме всі можливості не лише вести здоровий спосіб життя, але й зацікавитись новинками книговидавництв.
Виконавчий апарат обласної ради